Článek

Zamyšlení nad léčiteli

3. září 2008 | Jindřich Matyáš ml. | Ostatní

Lidé,označující se za "léčitele" nejsou opravdoví léčitelé,ale jsou to "poskytovatelé alternativní služby". LÉČITEL JE ČLOVĚK,KTERÝ SE NEPOMÁTL SÁM ZE SEBE  A  ZE SVÉ SCHO-PNOSTI VNÍMAT.

"Léčitel" není vyjímečný a ani "svatými bytostmi" vyvolený člověk,ale člověk,který kromě normálního vidění má určitou schopnost vnímat.Schopnost vnímat může člověk získat v kursech nebo může se s tím narodit nebo ho probudí druhý léčitel nebo nějaká událost např.klinická smrt atd.

Jakmile člověk získá schopnost vnímat,tak má možnost i růst a zdokonalovat se.Zda poroste a zdokonalí se,záleží čistě na něm,protože už patří do ŘÁDU,kde jsou stanoveny určitá pravidla.Při porušení pravidel je mu zastaven růst a zdokonalování se.A může dojít také k  tomu,že schopnost vnímat se mu zablokuje dočasně nebo trvale.Dá se říci,že schopnost vnímat má téměř každý člověk.

Jen musí najít způsob,jak svou schopnost vnímat probudit.
"Léčit" může člověk i bez schopnosti vnímat.Pro léčbu bylinami si stačí přečíst knihy např.o páteru Ferdovi a dalších.V knihách najde recepty na léčbu nemocí a ty dle problémů lidí použije.Pro léčbu energií si vsugeruje,že ovládá energii a jako působí na nemocného.Přitom používá vhodná slova k ovlivnění psychiky nemocného.
A jako "léčí" i lidé,kteří mají schopnost vnímat,ale nejsou to tzv.léčitelé.Protože oni na vybraného člověka nejdříve působí,působením vyvolají určité zdravotní potíže a až potom léčí nebo mu dále ubližují.

Každý člověk se schopností vnímat má danou SÍLU/hz/.Ta se u léčitelů pohybuje od 15 hz výše. Čím vyšší číslo,tím má léčitel větší šanci nemocného uzdravit.Jako příklad" rakovina má dané,že ji zruší léčitel o síle 100hz.Bude na ni působit léčitel o síle 150 hz,tím je velká pravděpodobnost,že léčitel rakovinu zruší" a naopak "rakovina má dané,že ji zruší léčitel o síle 100hz.Bude na ni působit léčitel o síle 50 hz.Zde je neúspěch zrušit rakovinu léčitelem vysoce pravděpodobný". Do léčby určitého typu a stádia rakoviny by se měl pouštět léčitel o síle minimálně 70 hz.Pokud léčitel zvládne těžkou nemoc/např.nádor,rakovina,leukémie atd./,tak to má napsané ve svém informačním kanálu.Jako příklad již nežijící páter Ferda ze Sušice/400hz/ a pan Zezulka z Prahy /700hz/.Ti dokázali prokazatelně určitý typ a stádium rakoviny vyléčit. Dříve proběhly testy léčitelů,provedené lékaři a spolkem Sisyfos,na léčbu rakoviny.Neuspěl nikdo.

To ukazuje přesvědčivě,že testovaní léčitelé disponují malou silou/hz/ a přeceňují své schopnosti. Rakovina není rýma při nachlazení.Dnes jsou na tom léčitelé stejně/ale vyjímky existují/. V dnešní době se velké množství léčitelů propaguje,že léčí rakovinu.Prezentovat se teoreticky je jedna věc a uspět prakticky je věc druhá.Léčitel,který chce úspěšně léčit rakovinu,tak musí být na určité výši,kdy skutečně LÉČÍ a ne jen POMÁHÁ.

LÉČENÍ-dojde prokazatelně/možno si to ověřit lékařskou kontrolou/ k zlepšení zdravotního stavu nemocného díky působení léčitele za určitou dobu např.do 2 měsíců.U rakoviny se zlepší jaterní testy,sníží se na minimum bolest,dojde ke zmenšení velikosti rakoviny,zlepší se celkový stav těla,nemocný cítí radikální zlepšení atd.Psychika hraje malou roli.

POMÁHÁNÍ-nedojde k prokazatelnému/možno si to ověřit lékařskou kontrolou/ zlepšení zdravotního stavu nemocného.Léčitel pouze rakovinuZAPOUZDŔÍ/buď ji zpomalí nebo i na čas zastaví/,ale je to "časovaná bomba".Jak se rakovina postavu pozastavení rozjede,tak už je problém ji opětovně zastavit.Psychika hraje velmi důležitou roli.Zde se uplatňuje SHODA NÁHOD-nelze vyloučit v nějakém případě úspěšné vyléčení rakoviny.
A ještě existuje stav,kdy léčitel svým působením pouze ZAMASKUJE rakovinu/dojde
k zablokování uvidět skutečný stav nemocného druhým léčitelem a někdy i lékařskými
přístroji/.Nemoc je ZDÁNLIVĚ potlačena,jenže ona PRACUJE vesele dál až do konečné
 likvidace těla.

!!!Aby léčitel mohl úspěšně LÉČIT rakovinu svým stylem/to co používá/,tak to musí mít dané.NESMÍ působit na každého nemocného,který "zaklepe na jeho dveře",protože jeho působení může dotyčnému UBLÍŽIT či ho OBERE O  ČAS najít vhodného léčitele.Jakýkoliv druh léčby/chemický,byliny, energie,informace/ má dané ÚČINKUJE,BEZ ÚČINKU, ŠKODÍ/hodnoty vyjádřené v procentech/.

Příklad-léčba nemocného účinkuje 60%,bez účinku 20%,škodí 20%.Léčba tělu pomůže.Opak účinkuje 30%,bez účinku 20%,škodí 50%.Léčba tělu ublíží. ZODPOVĚDNOST léčitele je v tom,že MUSÍ rozpoznat "zda může na nemocného svým stylem sáhnout" a "zda ho dokáže LÉČIT/ne pomáhat/ tzn.léčitel by měl přestat létat v oblacích/myslet si o sobě že vyléčí každou rakovinu levou zadní/!!!

Při rakovině je důležitá HLAVNÍ LÉČBA/buď cytostatika či ozařování nebo energie nebo informace nebo byliny?/ a ne DOPLŇKOVÁ/různé zázračné bylinné výtažky a doplňky stravy/. Pokud HLAVNÍ LÉČBA zabírá,tak si poradí bez DOPLŇKOVÉ LÉČBY.
Pokud HLAVNÍ LÉČBA nezabírá,tak ji DOPLŇKOVÁ LÉČBA  nedokáže nahradit.
DOPLŇKOVÁ LÉČBA může pomoci snížením vedlejších účinků při léčbě cytostatiky či ozařování anebo z části povzbudit tělo,ale nepomůže všem nemocným/pouze pár procentům lidí/.Ten,kdo nabízí DOPLŇKOVOU LÉČBU,by měl mít schopnost jasnovidnosti pátera Ferdy,aby dokázal určit přesně,co tělu nemocného doopravdy pomůže a ne že nemocný vyhodí zbytečně peníze oknem za něco pro něho neúčinného.
Být DOPLŇKOVÁ LÉČBA hodně procenticky úspěšná v léčbě rakoviny jak se prezentuje,tak ji nemocní dostanou na předpis/napsaný onkologem/ zdarma či za mírný doplatek v každé lékárně. Být vitamíny,minerály a výtažky z bylin tak účinné,tak nikdy nebude člověk nemocný.Stačilo by je brát preventivně a nemoc by žádná nevznikla.Při rakovině by účinná látka bylinného přípravku musela být obsažena v tak velkém množství,až by byla pro tělo toxická.

Většina léčitelů naznačuje lidem,že jejich zdravotní potíže jsou způsobeny z větší míry PSYCHICKÝMI PROBLÉMY a řeknou jim JAKÝMI.Člověk,který takovým ŘEČEM uvěří,tak už je v moci ovládané léčitelem a léčitel si s ním MANIPULUJE, jak chce.Čím obratnější léčitel a jeho připravené prostředí, tak tím mu více lidí uvěří. Člověk má VĚDOMÍ a TĚLO/vědomí je JÁ a tělo je tělo/ tzn.pokud má člověk zdravotní problém VĚDOMÍ/to má léčit psycholog nebo psychiatr/ a TĚLA/to má léčit lékař nebo léčitel/.Být pravda,že nemoci jsou způsobeny převážně psychickými problémy,tak lidi léčí pouze psychologové a psychiatři a ne žádní lékaři nebo léčitelé!!! Člověk nemá být léčen pouze kvůli jeho POCITU/vyvolaný léčitelem/,že se mu zdravotní stavpomalu zlepšuje,ale má být léčen s prokazatelným zlepšením zdravotního stavu těla s možností si to ověřit u lékaře.A zastírat vlastní neschopnost/léčitelovu/ léčit tělo řečmi o psychice nemocnému
nepomůže.Takto léčit může každý člověk na světě a může se označovat za léčitele.

Léčitel dokáže VĚDOMNĚ UBLÍŽIT člověku.Nejběžnější způsob je NEVYŽÁDANÉ LÉČENÍ, BLOKACE,PŘECENĚNÍ SCHOPNOSTÍ.Nevyžádané léčení-naruší se frekvence orgánů v těle člověka.Člověk cítí,že s ním není něco v pořádku,jako by na něho lezla silná chřipka bez kašle a nachlazení, naruší se imunitní systém.Toto se hojně zneužívá léčiteli a obyčejný člověk nemá šanci se ubránit.Prvně léčitel působí na vybraného člověka,působením rozhodí jeho zdravotní stav,napadený člověk vyhledá onoho léčitele a ten ho"mávnutím ruky" jako ZÁZRAČNĚ UZDRAVÍ. ČLOVĚKU se hned ULEVÍ a ten to rozhlásí,že ten a ten léčitel je super.Druzí lidé uvěří nesmyslu a následně po prvním kontaktu s léčitelem už jsou v jehoMOCI. Ten si s nima HRAJE dle svého uvážení.

Zablokování-když NESMÍ léčitel na nemocného ŠÁHNOUT.Nemocný je pořád ve stejném
zdravotním stavu beze změny zlepšení.Při rakovině se stav postupně zhoršuje. Přeceňování schopností-léčitel si POUZE MYSLÍ,že vše s přehledem zvládne. Při rakovině nemocný zpravidla nepřežije.


KAŽDÉ TĚLO ČLOVĚKA JE JEDINEČNÉ A VYŽADUJE URČITÝ DRUH LÉČBY tzn.KAŽDÉ TĚLOMÁ DANÉ,ZDA MU VÍCE POMŮŽE CHEMICKÁ LÉČBA NEBO ALTERNATIVNÍ LÉČBA /to záleží na ZODPOVĚDNOSTI onkologa nebo léčitele/.
Nejdůležitější pro člověka s nemocí rakovina je ,aby jeho vybraný DRUH alternativní léčby/byliny?, energie,informace/ a STYL působení/osobně nebo na dálku/,prokazatelně zabral nejpozději do 2 měsíců.Spoléhat se na nějaký pozdější zázrak nejde,protože nemoc v těle nespí a stále pracuje.Sami nemocní mají možnost si vyzkoušet na sobě,zda jimi konkrétně vybraný léčitel skutečně LÉČÍ nebo jen POMÁHÁ.Nedat na falešné řeči,ale chtít vidět praktický výsledek v co nejkratší době. A navíc by měl léčitel sám dát záruku vrácení peněz při neprokazatelném zlepšení. Výše uvedeným si sníží nemocný RIZIKO,neúčinné léčby a vyhození peněz za neléčení,na MINIMUM.
A to by měli hledat lidé,kteří chtějí být UZDRAVENI.

Karma: 981 palců. Dát palec!

Vytisknout

RSS kanál komentářů tohoto článku

Komentáře » přidat

[1] jindrich, 26. září 2008 | 10:42

Doplnění:
Slovo LÉČITEL působí na mnoho lidí podobně,jako když naboženské sekty
berou do huby BOHA a svaté bytosti.
A tím manipulují s lidmi.
Novodobí léčitelé si stanovili
vzorovou normu léčitele,kterou prakticky prezentují před veřejností a sebou samými.Berou to
jako DOKONALOST léčitelství.
Že by Česká republika měla tu čest a dostala požehnání od svatých bytostí a v rámci jejich požehnání
SESLALA na Českou republiku tisíce
zázračných léčitelů???

Výše uvedené není kritika léčitelů,
ale je to malá výpomoc pro zbavení NESMĚLOSTI léčitelů říci lidem skutečnou pravdu o sobě.


[2] Ježek z Emmerwaldu, 29. října 2008 | 21:09

Jen škoda, že ty prokazatelné výsledky prokazovali jen tak, že to tvrdili soudruhům z ÚV KSČ, když somrovali o další peníze na provoz Psychotronické laboratoře. Skutečné důkazy ovšem nedodali nikdy....


[3] Baryk, 30. října 2008 | 20:06

Jestli jsi léčitel, dokaž to!!!


[4] jindrich, 2. listopadu 2008 | 13:49

Jak to,že žádný "léčitel"nenapadl článek???
Říká se,že "v jednotě je síla".Od toho pravděpodobně vznikly kluby onkologicky nemocných.Při čtení jejich stránek a diskusí se tam lidé LITUJÍ a UTĚŠUJÍ navzájem a někdy čekají na zázrak.Pomáhají tím kluby nemocným?Psychicky jako léčitelé?


[5] de Chartres, mail, 28. ledna 2009 | 21:48

Je zábavné číst výpotky hlupců.Kdo léčí ať léčí,kdo hloupě píše ať hloupě píše.


[6] léčitel, 27. dubna 2009 | 13:20

To jindrich: Jak to, že žádný "léčitel" nenapadl článek???
Pravděpodobně je ztrátou času reagovat na tento článek. Celé je to jinak! Jenom malá poznámka k větě "Být pravda, že nemoci jsou způsobeny převážně psychickými problémy, tak lidi léčí pouze psychologové a psychiatři a ne žádní lékaři nebo léčitelé!!!" Psychiatři a psychologové často nezvládají ani počáteční schizofrenii (protože pravda, příčina nemoci je jinde než se domnívají) natož aby se pouštěli do léčby rakoviny /podle autora článku/...


[7] JoeHead, 12. května 2009 | 16:52

Tak tohle je hustej výplach :-D Jestli to někdo bere vážně, tak ideální případ pro doktora chocholouška :-)) Jen tak dál, aspoň se zasměju, holt někdo nemá co dělat, tak píše humoresky...


[8] Léčitel z Moravy, 19. května 2009 | 18:53

Zajímalo by mne, jak přišel autor článku k hodnotám "Síly léčitele" udávané v hz. Pokud vím, Hz je zkratka frekvence a léčitel který by vydával 15Hz by pěkně bručel. A při 700Hz by zesnulý p.Zezulka docela hezky pískal...


[9] Martina, mail, 3. června 2009 | 14:32

Dobrý den,chtěla jsem vás poprosit o pomoc,hledám kontakt na LÉČITELE ze Slovenska pana Jankovič.Prosím pomozte,nechci,aby maminka umřela zašlete ho na adresu Trckova.Martina@seznam.cz


[10] Zdeněk, mail, 24. července 2009 | 18:54

Dobrý den, neznáte nějakého léčitele/doktora na léčení schizofrénie ?


[11] Oldřich, 29. srpna 2009 | 18:44

V celém tom článku musím souhlasit s jednou věcí. Pokud se zdravotní stav léčené osoby nezlepšil, měl by léčitel vrátit peníze. A co se týká rakoviny, tak to vážně nedokáže každý. Já to ještě nezkoušel, takže nevím. Ale prokazatelně na jedno sáhnutí léčím obal těla. Tím myslím kolena, klouby atd. Každý to má nastaveno jinak. Pokud nemocný nevyhledá léčitele sám, znamená to, že touto metodou nechce být léčen a vnucovat mu tuto možnost by byla hloupost. Kdo je vnitřně přesvědčen, že mu pomůže, stačí i pocit tzv.placeba. Je to mnohem složitější a popsal bych toho moc. Aloe každému přeji, aby léčitele nepotřeboval a pokud ho bude potřebovat, tak aby narazil jen na toho, který mu bude schopný pomoci. Bůh vám pomáhej.


[12] Jana, mail, 19. října 2009 | 17:03

Přísloví praví, že tonoucí se stébla chytá. Sama jsem dříve na léčitelské schopnosti moc nevěřila, měla jsem to za bludy. Dnes na to nahlížím zcela jinak a věřím, že je dost LÉČITELU, kteří to opravdu umí a tu schopnost mají. Jenomže je obtížné je rozpoznast v té změti t.zv.léčitelů. Ona je to často velice snadná obživa, protože člověk je ochoten dát vše za záchranu života svého nebo svých bližních. Je smutným faktem, že právě ti t.zv.léčitelé toho zneužívají. Jak jsem již jednou napsala, není snadné je od sebe rozpoznat.


[13] mira, mail, 30. října 2010 | 00:32

dobry den mam matku a ma rakovinu delohy neznate nejakeho lecitele.dik


[14] , 27. listopadu 2010 | 21:22

Mám velmi bohaté zkušenosti s léčiteli, spíše negativní a finančně přímo přemrštěné.


[15] , 28. listopadu 2010 | 00:50

Vážení,tento příspěvěk píši nemocným, kteří bojují s nezákeřnější chorobou - rakovinou!Alternativní medicině jsem byla jako zdravá nakloněna i ted bojující o život věřím, že existuje u nás léčitel, který dokáže tuto nemoc porazit,já ale marně od roku 2OO8 hledám tohoto zázračného člověka! Zatím jsem se setkala jen s těmi,kteří požadují velké peníze a nabízí doplnkové výrobky.Chci se podělit o své zkušenosti a říct pomoc hledajícím, aby neztráceli svůj čas u těchto zázračných alternativců, kteří vám nepomohou!Pan Z.Balcar z Ustí n. L. - se prezentuje, že léčil Evu Pilarovou,1hodina léčby 500kč s podmínkou, že si musíte koupit výrobek COLONSTRUM 3.800,- nevěřte,zatím co on dává naivním chytré rady, jeho manželka si nemoci léčí u výběrových lékařů. Paní Srncová ze Studnic u Vyš. - společné léčení pěti lidí 800kč hodina, podmínka léčebného procesu zakoupení výrobku INTRA 1.100,- na měsíc,léčba kde v místnosti hraje televize a běhají vnoučci na elektrických motorkách je opravdu neúčinná.Pan Lojek ze Svážné požaduje za vyléčení rakoviny 60.000,- nabízí záchranu jen bohatým...Pán Tibor Pačan z Košic za 5léčení na dálku 3.500,- "Prosil Pana Boha, aby priložil rúčku a uzdravel chorú,ale tiež sa mu podarilo len si peniažky pekně skludit do kešenky...Pan Jaroslav AVRAT z Olomouce dělá rozbory zdraví za 1.7oo,- , k mému velkému překvapení mě informoval, že mě trápí pouze prdíky a zaslal mi písemný návod na užívání čajíků, o rakovině se jeho jasnovidnost vůbec nezmínila - jeho dopis s dg. mám dodnes uschovaný jako památku na mou blbost! V květnu 2010 jsem absolvovala léčení u PANA ORBITA ve Znojmě. První léčení v délce 2minut 80eur,druhé léčení v jeden den 50eur.Před léčbou si nechá podepsat písemné prohlášení, že se jedná poze o přednášku.. Přišla jsem k němu s velkým očekáváním a nadějí v uzdravení, opák byl pravdou. Tato zkušenost je na samostatnou kapitolu! Pan astrolog Havelka je skvělý, příjemný muž, ale jeho medikamenty na léčbu rakoviny jsou pro důchodce cenově nedostupné.Jako závěr mých alternativních pokusů jmenuji všelék LIFE ENERGI - antioxidant, prezentovaný paní Alenkou Šrámkovou ze SALOCA - Medunky. Vitamíny B6 a biotin, které preparát obsahuje vám zaručí, že nádůrky vám vyrostou do velikosti melounů. I když jsem měla metastaze v kostech, bylo mi tvrzeno, že v mém těle rakovina nesvítí. Je smutné, že tento kontakt jsem získala v alternativním časopise Meduňka,který jsem léta odebírala a věřila v bylinkovou magii. Abych neházela špínu jen na alternativce, musím konstatovat, že jsem se nenašla ani v klasické zdr.léčbě. Třetí rok po stanovení dg. odmítám chemoterapii. Hormnonální léčbu i bisfofonáty jsem dokázala brát měsíc. Pan Bůh mě musí mít rád, poněvadž mi pomohl najít nekolik jiných prostředků po kterých se můj zdravotní stav lepší, zatím je nemůžu prezentovat, až jak ukáží výsledky! Jen malou radu pro každého, cvičte Pět Tibeťanů,je jedno jak se ze začátku ochromení nemocí budete kroutit, mě s metástázemi v kostech tento tělocvik pomáhá. Beru určité koupele, i když jsem k této metodě byla ze začátku skeptická a jiným si ji zatím nedovoluji doporučovat a zahraniční homea, která mě vlastně drží při životě. Pro informaci má dg v roce 2007 T3 N3 M1 metastatický proces kostí. Chtěla bych poprosit všechny léčitele, nekupčete prosím s lidskou beznádějí, dar uzdravovat máte od pana Boha.


[16] , 28. listopadu 2010 | 01:30

-- předešlý komentář odeslala Dag


[17] dag, 15. ledna 2011 | 19:37

Tak jsem opět po dvou měsících zavítala na tyto stránky,doufala jsem, že zde napíše Pan léčitel, nebo Paní léčitelka, kteří nabídnou zaručenou pomoc nemocným, ale marné čekání......


[18] JANA, mail, 6. února 2011 | 15:27

Dobrý den,mám obdobné zkušenosti jako Vy p.Dag.a moc ráda bych s Vámi skonsultovala své i Vaše zkušenosti v boji s touto hroznou nemoci....jestli můžu prosit o kontakt na meil mo-ja@seznam.cz


[19] Věra, 11. února 2011 | 18:14

narodila jsem se jako léčitel, od dětství jsem měla pocit ochraňovat kamarády, protože mnoho neuměli odhadnout. Prošla jsem klinickou smrtí a schonosti získané tímto způsobem se otevřou od okamžiku reinkarnace řádově za 30 let, když budete každý den vydávat tuny energi. Zjímalo by mě, když je v článku zmínka o tom, že léčitelé neexistují a nebo nejsou, jak se dá o jejich schopnosti tak fundovaně diskutovat a ji popisovat. Léčitelé jsou i ti, kterým je dovoleno bohem léčit, takoví, kteří přišli s úkolem a posláním a pak jsou ti, kteří zastiňují na kurzech těmto léčitelům cestu a čistou energii.
Neviděla jsem v žádných dobách ani v pohádkách léčitele ani čarodějnici, která dá druhým tak elegantně svou kuchařku na způsob jak pomáhat?


[20] dag, 14. února 2011 | 23:14

Reaguji na příspěvek paní Věrušky. Skoro tři roky hledám léčitele, který má dar uzdravovat, ale zatím se seznamuji jen s podvodníky.Paní Věruško, doporučte někoho, kdo opravdu léčí a bude na to stačit můj invalidní důchod, s vděčností příjmu tuto informaci a ne jen já, ale i jiní nemocní, kteří hledají pomoc na těchto stránkách.Pomoc hledal i zakladatel těchto stránek a nenašel. Víťa už dnes není mezi námi a mě občas přepadají myšlenky, který "vyvoleny" s darem od pana Boha ho asi léčil...


[21] dag, 15. února 2011 | 01:54

Vážení čtenáři těchto stránek,pomoc hledající. Rozhodně nechci kritizovat léčitele,jen se dělím o holé zkušenosti,které jsem já osobně prožila a zveřejňuji je proto, aby další nemocní a nešťastní lidé nebyli navíc zklamaní. V roce 2008 mi byla potvrzena dg C.50, mé plány o budoucnosti se rozsypaly jako domek z karet.Ještě před zahájením klasické léčby jsem pátrala po pomoci alternativní.Oslovily mě internetové stránky pana Borise Tichanovského,který zde prezentoval svou obětavou léčbu pacienta postiženého rakovinou.Zkontaktovala jsem se s "pravou rukou" p. Tichanovského paní Cermanovou, ta mě ujistila, že sezení za 7.200,- je pro mě nadmíru vhodné a já s bláhovými nadějemi se vydala na 300km dlouhou cestu do Znojma na léčení.Negativní překvapení se dostavilo už v začátcích, ubytování u přehrady v zakouřené rybářské baště. Místo p. Tichanovského nám asi třiceti nešťastníkům byla představena nějaká Larisa Fotina a její kniha POMOZ SI SÁM. Paní Fotina údajně pracuje v Česku již 12let, ale za tu dobu neměla snahu se naučit česky ani pozdrav - její překladatel nám vysvětlil, že základem osvojení si celého ozdravného systému Lora je představivost! Kurz není léčebný, nýbrž učební.Nasledovalo vyinkasování poplatku 7.200 a zakoupení knihy Pomoz si sám 280kč, mám ji dodnes uschovanou jako památku a budu vám z ní citovat informace ze strany 303 - Kocoury nelze vystát, od ocasu až po uši. Kocour není nic dobrého, tak ho vidí myši....Všechno má v životě místa, vedle dobra vládne zlo, když uteče ti nevěsta, ke komu to neví nikdo... Paní Fotina skládala ty veršíky pro nás blbce asi u demižonku vodky a když přidala své výsledky, že omládla a stratily se jí hluboké jizvy, seznala jsem hořce, že zde nemám co pohledávat.Oznámila jsem organizátorce paní Cermanové, že odstupuji a požadovala vrácení peněz, mým dalším překvapením byly její útoky na mě, že se nediví, že jsem nemocná, protože se chovám jako nula! Ještě na cestě domů mě vyprovázela výhrůžnými smskami, že ví že zemřu! Mám je dodnes uloženy, kdybych se opravdu jednou sešla s mistrem Tichanovským, dala bych mu je přečíst, jsou poslany z jejího tf. čísla 602141628. Dnes s odstupem času, vím, že nejsem nula, ale husa, že jsem se nechala nachytat.Musím též podotknout, že ještě před kurzem jsem užívala tinkuru Epam s mumiem, která byla celkem regenerační, ta se panu mistrovi celkem povedla, škoda, že mu jeho image poškozují špatní organizátoři.Jako svou další smutnou zkušenost uvádím, moment, kdy jsem neinformovaná poslala email panu léčiteli Vojáčkovi, s prosbou o pomoc, obratem mi přišla jeho fotografie nabitá jeho energii, která měla účinkovat 1měsíc, paradox byl v tom, že v této době pana léčitele trápily stejné problémy jako mám já a na tyto potíže, rakovinu, před několika měsíci zemřel. Z referencí vím, že pan Vojáček byl skvělý člověk, ale ruku na srdce nemocný nemuže vyléčit nemocného. Musíme si uvědomovat, že i špatnou radou můžeme člověka poškodit, proto zacházejte s informacemi citlivě. Děkuji všem čtenářům a hlavně léčitelům, že si můj příspěvek byli ochotni přečíst. Možná budou i nové...


[22] dag, 3. března 2011 | 08:25

pan Ježek myslí tu Psychotronickou laboratoř, která ještě v roce 1997 zkoumala v počtu 38 léčitelů působením energie na syndrom chronické únavy a kde bylo léčitelům zakázáno používat při svém působení energii a jen dva tuto energii použili a ještě do dnešního dne jsou pronásledováni i se svými rodinami?
Pacient byl odměřen zapůjčenými přístroji na různých místech kolik mají energie a pak se na ně muselo působit bez použití léčivé energie a byli znovu změřeni, kolik jim bylo energie dodáno do organismu a co já vím výsledky tohoto výzkumu vyšly na konci roku 1997 v Regeneraci, kde z 38 léčitelů byli 2 vyřazeni?, 14 jich nepodalo žádné výsledky a zbytek měl výsledky neurčitelné, tedy výzkom byl uzavřen.
Ještě drobná poznámka, všem léčitelům zúčastněným na tomto výzkumu bylo přislíbeno, že dostanou potvrzení, že jsou léčitele, že jim bylo odměřeno, že skutečně na nemocného působí energií.


[23] Theo, mail, 3. března 2011 | 15:14

pro dag : - pokusim se pomoci -zaslete prosim sve jmeno, mesto v nemz bydlite a rok narozeni,popripade diagnosu a stav choroby k dnesnimu dni i ostatni informace o nichz si myslite ze mohou byt relevantni


[24] dag, 4. března 2011 | 21:07

.......přemýšlím, kdo pod jménem DAG přidal 3. března v 08.35 příspěvek o statistice léčitelů??? Toď má otázka? DAG totiž nesleduje statistiky a nepátrá kdo má dekret na léčení, ale hodnotí zkušenostmi práci a výsledky léčitelů. Mimochodem musím smutně konstatovat, že negativní zážitky s alternativní léčbou nemám jen já, ale více lidí,kteří se se mnou dělí o smutné příběhy a pocity zklamání. Slyšela jsem i připomínku od nejednoho léčitele, že se těžce uzdravuji poněvadž si nesu těžkou karmu.Německý léčitel a velikán Bruno Groning uspěšně léčil naprosto všechny,nemusel si dělat alibi s karmou,škoda, že uzdravoval ve válečných letech.


[25] dag, 4. března 2011 | 22:57

SLUŠNĚ ŽÁDÁM, ABY SE POD SVŮJ PŘÍSPĚVEK KAŽDÝ SERIOZNĚ PODEPSAL SVOU ZKRATKOU! ZEJMÉNA POD TEN ZE 3.BŘEZNA DAG


[26] Jirka, 26. června 2011 | 11:49

Tak shodou okolností se s jedním člověkem, který léčí znám...nečetl jsem všechny příspěvky, ale on nikomu nic nenutí, pomáhá různě, ale hlavně bylinami, které si můžete koupit kdekoli...pokud je člověk pravdielně bere...je to alespoň signál, že opravdu tomu věří a je schopen se i sám nějak zasloužit a ne nechat vše na jiných (léčitel nebo doktor) a když přijde člověk s rakovinou...peníze si od něj nikdy nevezme...to jen pro ty, kteří mluví o penězích...a když si nechá platit, tak ne za léčení...ale za svůj čas...
Jinak všem moc držím palce a věřím, že všechny problémy vyřešíte, když budete chtít vy sami! :-)


[27] dag, mail, 9. července 2011 | 01:08

VZKAZ PRO PANA LÉČITELE T H E A, KTERÝ MI NABÍZEL POMOC. Pokud jste nějkou léčbu započal, to mi není známo, poněvadž jsem na svůj email nedostala žadnou odpověd, ale vzhledem k tomu, že můj zdravotní stav spíše zhoršil, nechci experimentovat s nejistými pokusy. DAG


[28] dag, mail, 9. července 2011 | 01:15

--- Proto prosím pana léčitele THEA, aby léčbu ukončil!!!!! Dag


[29] dag, mail, 9. července 2011 | 04:04

Připomínka k panu JIRKOVI, on se sice chválí jak zná léčitele, který uzdravuje, ale kontakt, nebo jméno neuvede, vzpomíná byliny, ale jaký druh si raděj soukromnicky nechá pro sebe! Zde čekáme konkrétní rady a hlavně zkušenosti od lidí, kteří bojují s nejtěžší nemocí a mají pozitivní výsledky!!!! Jako mluvka nám popřeje hodně štěstí.......


[30] dag, mail, 9. července 2011 | 04:32

PRO TY, KTEŘÍ BY NAHODOU CHTĚLI MEDICINU ZAMĚNIT ZA ŠARLATÁNSKOU LÉČBU - JE TO ZTRÁTA ČASU!!! DNES BY MI MOHL PŘED DOMEM STÁT MERCEDES KDYBYCH INVESTOVALA FINANCE MÍSTO DO POCHYBNÝCH METOD LÉČITELŮ, DO NĚČEHO ROZUMNÉHO! SVĚŘILA JSEM SVŮJ ŽIVOT DO RUKOU ALTERNATIVCŮ A DNES MI PO ZÁZRAČNÝCH LÉČBÁCH ZÚSTALY JEN ROZLEZENÉ PRORŮSTAJÍCÍ NÁDORY. DLOUHO JSEM VĚŘILA, ŽE U NÁS EXISTUJE Č L O V Ě K, KTERÝ UZDRAVUJE, OPAPAK JE PRAVDOU A VELKÝM ZKLAMÁNÍM!!! BOHU ŽEL NEMÁM JEN JÁ TYTO SMUTNÉ ZKUŠENOSTI, ALE I JINÍ NEŠTASTNÍCI. POKUD SI NAHMATÁTE V TĚLĚ BULKU, NEČEKEJTE NA ZÁZRAK, ALE UTÍKEJTE K LÉKAŘI, JEDINĚ TAK MÁITE ŠANCI. PRO TA KTEŘÍ POCHYBUJI, NEBO OPONUJÍ MÉMU NÁZORU PIŠTĚ POUZE FAKTA, NE POLEMIKY!!!!!!


[31] Ladislav, mail, 11. července 2011 | 01:51

Dobrý den,můj známý je léčitel s třicetiletou praxí a velmi dobrými výsledky,tento pán bydlí v Litvínově.Pokuď máte zájem o bližší informace,pak mi napište na e-mail v.pasta71@seznam.cz.


[32] dagmar uchytilova, mail, 20. července 2011 | 23:06

Dobrý večer vážení pomoc hledající.Dnes bych se s vámi chtěla podělit o trošku pozitivnější zkušenosti.Protože délku mého života určuje jen Pán Bůh a u lékařů v dg. si stojím na posledních příčkách, občas ještě zkouším náhodně oslovit léčitele.. A světe div se, že se dostavil konečně dlouho žádaný kladný výsledek. Paní BERGEROVÁ kreslí obrázky autom.kresbou,cena zanedbatelná a výsledky opravdu skvělé! Abych pravdu řekla zpočátku jsem já - skeptik - nedávala těmto papírkům moc šancí, ale musím je opravdu jen chválit! Například když dáte na tento obrázek stát,vodu na jednu noc, ráno vypijete, cítíte se jako po kafíčku, po obrázku pod hlavu se skvěle spí. Nejdříve mě tělo bolelo víc jak před tím, ale pak se dostavila nečekaná úleva, je to zvláštní, ale s dg. metastaz a prorůstajících nádorů je to malý zázrak. Nechci a nemůžu dělat paní reklamu, jen sama se dělím o to co mi zatím pomáhá.Zatím říkám proto, poněvadž mám tříleté zkušenosti, na vlatním tělě vyzkoušené, že veškeré medikamenty ÚČINKUJÍ pouze maximálně plus mínus měsíc, pak si na ně zmutovaná bunka zvykne a je konec léčby!Dlouhodobé užívání jakýchkoli bylin, přípravku, homeí, a týká se to i léčebných kúr a léků déle než měsíc je pak neúčinná. Tak se snažím "mutantky" stále šidit něčím novým! Je to náročné, ale účinné. Vážení, jako jediné mé přání je být zdravá, víc k životu netřeba a to ze srdce přeju i čtenářům této diskuze.


[33] dag, mail, 20. července 2011 | 23:19

Děkuji mnohokrát panu Ladislavovi za kontakt,určitě jej využiju.


[34] dasa, 8. prosince 2011 | 01:00

poznam lecitela pacana tibora co mi taskej chorobi pomohol


[35] dasa, 8. prosince 2011 | 01:04

poznam lecitela pacana tibora co mi taskej chorobi pomohol


[36] , 8. prosince 2011 | 01:06


[37] Tony, mail, 9. ledna 2012 | 10:02

Pokud máte zdravotní potíže a věříte že Vám je pomoci, že se dostanete z potíží,pak pomoc přijde. Je to hlavně ve vás lidech. Pomáhám pomocí energie a důkazem mi je rodina! Dceři jsem spálil bradavice na krku pomocí vlastní energie z rukou a to po pěti půlhodinových nočních sezeních. Věřte nebo ne, funguje to!!! I já byl skeptický, do jisté doby. Pak-li, že vidíte úspěchy,změníte názor. Známí měl bolavé rameno po letech sportovního vyčerpání, vyléčil jsem mu ho. ATD. Věř a víra Tvá Tě uzdraví. Přemýšlejte o tom, něco na to je!!!


[38] edith, www, 31. ledna 2012 | 08:48

the game exciting to witness the see the instructions in the end is a the Chinese market localization of the .


[39] sexcams, mail, www, 12. února 2013 | 18:36

Just like regular real-world relationships, on the internet relationships need tending, to develop as time passes. Right here are some rapid growing ideas.


[40] webcamsex, mail, www, 12. února 2013 | 18:36

Tend your on the internet relationship. Water it with care and with time it can sprout and grow.


[41] dental health guide, mail, www, 6. dubna 2013 | 08:01

This app therefore ensures that you take care of your teeth in the best way possible, reducing your visits to the dentist.


[42] obdii lecteur de code, mail, www, 2. května 2013 | 08:30

We offer cheap Jordan grape 5s 2013and other Jordan 5 shoes with top quality and these cheap jordan 5 ... offical store to buy jordan grape 5s for sale online ...123


[43] Tomáš, mail, 26. května 2013 | 14:27

Tibor Pačan je pouhý parazit. Moje zkušenost je, že pouze okrádá lidi v nouzi. Pokud máte podobné zkušenosti pište na: kostej-nesmrtelny@email.cz. Dáme se dohromady a podáme hromadnou žalobu, nebo zajedeme na slovač a vyklepeme šmejdu kožich. Věřte mi, vy všichni zoufalý lidičky, kteří jste nemocný, nebo máte někoho nemocného. Když mu dáte peníze, tak je to, jako když je vyhodíte do kanálu. On vám nepomůže a ani ty jeho keci o Bohu. Za Boha, který nepochybně je se schovává spousta krys převlečených za lidi


[44] seleor, mail, www, 13. srpna 2013 | 14:46

o: 10.07.2013 13:33, przeczytano razy: 12, słów: 351, komentarzy: 0

W Polsce działa już około 1250 blogów o tematyce kuchenno-kulinarnej. Miesięcznie ponad 9 mln figur wyszukuje wraz związanych z pichceniem, wypiek jak przytyć dieta na mase aniem itd. Czyż te danę nie są zaskakujące?


[45] selor, mail, www, 13. srpna 2013 | 14:47

TRrening na mase diety

Każdy z nas mniej czyli bardziej czy dobrze zjeść. Niestety nie każdy sprosta dusić, tak jak mama czy staruszka, natomiast poprzez cały tydzień wyczekuje niewytrwałego obiadu. Na szczęście preparowanie posiłków wcale nie musi istnień aż tak skomplikowane, jak iżby mogło się to z pozoru wydawć. Starczy odrobina smakowitej woli, natomiast z pewnością wszelki z nas wyczaruje cos smacznego natomiast owe w niespełn dietyki jak przytyć a kilkanaście minuty.


[46] Ivan Norbert, mail, 19. září 2013 | 11:00

Já osobně znám léčitele který se specializuje na nádorové onemocnění.
Problém je však v tom,že se k němu nelze dostat.Léčí pouze celebrity a zahraniční pacienty. Nikde neinzeruje a nepresentuje se. Jak mi říkala kamarádka jejíž vnučka je známá modelka je ukrutně drahý ale jeden z nejlepších v Evropě.


[47] Replicas de relojes, mail, www, 29. dubna 2014 | 05:27

Základem je chirurgické odstranění postiženého varlete. To je následně podrobeno zkoumání patologem a ten nám řekne, o jaký druh nádoru jde. Následuje razantní léčba - ta je u nádorů prognosticky méně příznivých zásadně chemická


[48] Marek, mail, 15. května 2014 | 12:04

Nejlebsi lecba je samolecba. Nikomu jinemu tak nezalezi na vasem zdravi jako vam. A zaroven sami vidite nejlip jestli to zabira. Za nejlepsi samolecbu rakoviny povazuji pust. Telo to umi a kdyz ma cas se ocistit a lecit samo, kdyz nemusi travit jidlo, udela to. Navic to co mu davame je dnes uz v podstate "umela strava", takze po uzdraveni doporucuji zustat trvale na strave ktera preferuje maximum cersteho ovoce a zeleniny a minimum polotovaru, cukru, alkoholu a masa. Jako prevenci doporucuji pust jednou tydne a delam to sam. Pri rakovine bych proste prestal jist a drzel bych to dokud to pujde, minimalne ale 1 mesic. Je to radikalni reseni, ale nevidim lepsi. Bylinky jsou dobre, ale je treba je podporit, prasky nefunguji dlouhodobe a navic jako vedlejsi ucinek likviduji jine organy, nejvic ledviny a jatra a chemoterapie je obrovsky zahul pro cele telo a nici prakticky vse. Pokud jste nekdo v teto situaci a chcete zacit dejte hlavne na sebe. Vam jde prece o zivot. Polozte si otazku co se stane s doktorem kdyz umrete a co s vami. Mate to? Spravne - pro nej se meni velice malo, pro vas vsechno. Takze jeho motivace je tisickrat mensi nez vase. Necekejte na nikoho a na nic a zacnete hned sami a vydrzte. Kazdy ma jinou vydrz, takze se sledujte jak to probiha ale zjistite sami ze to je jenom o psychice a vuli vydrzet. Telo se prizpusobi. Co se tyka psychiky zamette si at mate cisto protoze velmi casto se psychika podili na vzniku nemoci. Rada je jasna - jsem stastny? Pokud ano, drzim to, pokud ne, musim neco zmenit. To co jde zmenim sam, kdyz neco nejde zmenit, zmenim svuj pristup a nebudu se tim trapit. Abych se uzdravil fyzicky nesmim se trapit ani. Takze ve finale jde o lecbu celeho cloveka, jak tela, tak mysli. Neni to snadne, ale je to nutne. Telo mi nemoci dava signal ze neco delam spatne, a proto je zmena nutna. A pro posileni doporucuji opakovat si co nejcasteji co chci dosahnout - napr. jsem zdravy - jsem svobodny - zbavuji se minulosti- rozvijim sve schopnosti - miluji zivot atd. Rikejte to nahlas at se slysite a minimalne 20x denne. Pomuze vam to. Je to vlastne mantra. Jogini to delaji tisice let.
Co se tyka lecitelu - kdyz maminka umirala na rakovinu zkousel jsem vsechno a platil jsem leciteli 200 korun denne aby ji posilal energii. Pak mi jednou volal ve 2 v noci ze odber energie u ni se mnohonasobne zvysuje. Rano v 6 maminka zemrela. Z toho plynou dve veci: 1) opravdu umi citit a pusobit na dalku 2) I kdyz ty schopnosti ma, stejne uz to nepomohlo.
Takze zaverem jeste jednou - zacnete sami u sebe a zacnete co nejdriv. Neco to bude stat, ale vysledek stoji za to. Nespolehejte na reseni ktera jsou moc krasna na to aby byla pravdiva. Predstava ze lezim u televise a jim zakusky a mezitim hubnu, uzdravuju se proto ze jim prasky nebo mam na sobe zazracny pristroj je mylna. Reseni vzdy neco vyzaduje od nas - my jsme ten kdo nas do te situace dostal, takze my musime zacit se zmenou u sebe. Pomoc je ok, at uz bylinky, doctor, nebo dobry lecitel, ale pokud se skutecne chci uzdravit, je nutna zmena u me.
Preji Vam hodne uspechu pri leceni a pokud chcete podelte se se mnou o sve zkusenosti.


[49] Ocean Seven, mail, www, 18. května 2014 | 11:14

Telo mi nemoci dava signal ze neco delam spatne, a proto je zmena nutna. A pro posileni doporucuji opakovat si co nejcasteji co chci dosahnout - napr. jsem zdravy - jsem svobodny - zbavuji se minulosti- rozvijim sve schopnosti - miluji zivot atd. Rikejte to nahlas at se slysite a minimalne 20x denne. Pomuze vam to. Je to vlastne mantra. Jogini to delaji tisice let.


[50] Josef Čisar, mail, 18. července 2014 | 18:48

Zdravím
Chtěl bych se vyjádřit k lečitelům opravdoví lečitel který měl dar od boha byl jindřich Paseka který je po smrti opravdu dokazal zazraky a lečil v garaži a zadarmo před ním se skláněli i profesoři s FN. HRADEC KRALOVÉ ktere si chodili pro rady dodnes o něm hovoří mnoho lekařu dokone i mladé ktere to slyšeli z ust svích lektoru z univerzity ten opravdu uměl vylečit téměř vše a to Vám dosvědčí každý lékař který ho znal zatím jsm takového nenašel byl snad jen jediný vzal si od Vás jen flašku Rumu nebot ho rád pil o něm mě vyprávěli mnoho znáích Lékařu převažně z F.N. H.K. a byly mezi nima mnoho doc.i prof. dále jsem se osobně setkal s panem Tiborem Pačanem s Košic a myslím si že on má ty shopnosti také dokonce i vylečit zhoubný nádor můj Otec prakticky zemřel 20min byl v klinické smrti sice ho oživili ale byl v komatu a lekaři mu nedávali ani 1%šanci nulová šance po tel.rozhovoru s lečitelem Pačanem nám sdělil at mu pošleme jeho fotku že uvidí co se dá dělat jak mile jí dostal hned nám sdělil že ho stoho dostane že do 2 dnů se probere a že do budoucna bude i chodit samozřejmě jsme to lekařům neřekli ale bylo to přesně tak 2 den se probral a za pár měs začal chodit je tomu už 3 roky a jeho stav je dobrý lékaři ktere v Nemocnici pracujou více jak 20let se stím prý nesetkal že se udajně stal zázrak že nám to jinak nedokážou vysvětlit nedávno jsem to ale po tak dlouhé době sděli lékaři a on i přesto že nevěří takovím věcem v tom to případě uvěřil nebot si to nedokázal jiným zpusobem vysvětlit medicinsky odborně by měl byt po smrti že by to nemohl přežít tak že jaká je další varianta vysvětlení Po 2 let jsem zaním jel do Košic na SLOVEN.kde jsem se sním setkal osobně respektivě jsme zanim jel se synem ktery byl nemocný věřil jsem 50 na 50 ale po tom co hjsem zažil jsem zůstal v šoku opravdu dokáže zázraky a to jsemnou byl nevlastní syn který vubec na ty to věci nevěří a když viděl co dokáže zarazil se jako já možná mě to věřit nebudete ale to je skutečná pravda a já nemám důvod si vymyšlet nebot se o ty to věci také zajímam schaní lečitele kteří opravdu mají vymeční dar jako neboštík Jindřich Paseka a pokud někdo S Pana Pačana dělá podvodníka není tomu tak musím se ho zastat nebot jssem ho vyskoušel a opravdu co tvrdí dokáže s pozdravem cisar


[51] meds, mail, www, 29. srpna 2014 | 04:02

Hello!


[52] viagra_online, mail, www, 29. srpna 2014 | 04:02

Hello!


[53] meds, mail, www, 29. srpna 2014 | 04:02

Hello!


[54] viagra_online, mail, www, 29. srpna 2014 | 04:02

Hello!


[55] do, mail, www, 29. srpna 2014 | 14:28

Hello!


[56] do, mail, www, 29. srpna 2014 | 14:28

Hello!


[57] do, mail, www, 29. srpna 2014 | 14:29

Hello!


[58] do, mail, www, 29. srpna 2014 | 14:29

Hello!


[59] do, mail, www, 29. srpna 2014 | 14:29

Hello!


[60] cash, mail, www, 10. září 2014 | 19:07

Hello!


[61] cash, mail, www, 10. září 2014 | 19:07

Hello!


[62] cash, mail, www, 10. září 2014 | 19:07

Hello!


[63] cash, mail, www, 10. září 2014 | 19:07

Hello!


[64] cash, mail, www, 10. září 2014 | 19:07

Hello!


[65] cialis, mail, www, 20. září 2014 | 18:57

Hello!


[66] cialis_cost, mail, www, 20. září 2014 | 18:57

Hello!


[67] without, mail, www, 20. září 2014 | 18:57

Hello!


[68] cialis, mail, www, 20. září 2014 | 18:58

Hello!


[69] cialis, mail, www, 20. září 2014 | 18:58

Hello!


[70] cialis, mail, www, 25. září 2014 | 15:16

Hello!


[71] for, mail, www, 25. září 2014 | 15:16

Hello!


[72] cialis, mail, www, 25. září 2014 | 15:16

Hello!


[73] for, mail, www, 25. září 2014 | 15:16

Hello!


[74] cialis, mail, www, 25. září 2014 | 21:49

Hello!


[75] in, mail, www, 25. září 2014 | 21:49

Hello!


[76] cialis, mail, www, 25. září 2014 | 21:49

Hello!


[77] in, mail, www, 25. září 2014 | 21:49

Hello!


[78] , 1. října 2014 | 09:50

Znám léčitele který má dar od boha, ale má stále plno. Léčil mou ceru, lékaři jí léčili skoro tři dva roky a on za tři měs. ji ze všeho dostal.


[79] viagra_professional, mail, www, 6. října 2014 | 18:04

Hello!


[80] super, mail, www, 6. října 2014 | 18:05

Hello!


[81] generic_viagra, mail, www, 6. října 2014 | 18:05

Hello!


[82] faxing, mail, www, 6. října 2014 | 18:05

Hello!


[83] cash_advances, mail, www, 6. října 2014 | 18:05

Hello!


[84] viagra_professional, mail, www, 7. října 2014 | 13:32

Hello!


[85] super, mail, www, 7. října 2014 | 13:32

Hello!


[86] generic_viagra, mail, www, 7. října 2014 | 13:32

Hello!


[87] faxing, mail, www, 7. října 2014 | 13:32

Hello!


[88] cash_advances, mail, www, 7. října 2014 | 13:32

Hello!


[89] cialis_purchase, mail, www, 7. listopadu 2014 | 22:19

Hello!


[90] viagra_purchase, mail, www, 7. listopadu 2014 | 22:20

Hello!


[91] cialis_order, mail, www, 7. listopadu 2014 | 22:20

Hello!


[92] viagra_order, mail, www, 7. listopadu 2014 | 22:20

Hello!


[93] discount_viagra, mail, www, 11. listopadu 2014 | 05:05

Hello!


[94] cialis, mail, www, 11. listopadu 2014 | 05:05

Hello!


[95] order_cialis, mail, www, 11. listopadu 2014 | 05:05

Hello!


[96] cialis, mail, www, 11. listopadu 2014 | 05:05

Hello!


[97] cialis_canada, mail, www, 11. listopadu 2014 | 05:05

Hello!


[98] super, mail, www, 6. prosince 2014 | 13:57

Hello!


[99] cialis_sale, mail, www, 6. prosince 2014 | 13:57

Hello!


[100] cialis, mail, www, 6. prosince 2014 | 13:57

Hello!


[101] cheap_cialis, mail, www, 6. prosince 2014 | 13:57

Hello!


[102] cheap_viagra, mail, www, 6. prosince 2014 | 13:57

Hello!


[103] generic, mail, www, 22. prosince 2014 | 12:03

Hello!


[104] generic, mail, www, 22. prosince 2014 | 12:04

Hello!


[105] viagra_alternative, mail, www, 22. prosince 2014 | 12:04

Hello!


[106] viagra_alternative, mail, www, 22. prosince 2014 | 12:04

Hello!


[107] generic, mail, www, 22. prosince 2014 | 12:04

Hello!


[108] fast, mail, www, 26. prosince 2014 | 18:41

Hello!


[109] viagra, mail, www, 26. prosince 2014 | 18:41

Hello!


[110] cheap, mail, www, 26. prosince 2014 | 18:41

Hello!


[111] generic_viagra, mail, www, 26. prosince 2014 | 18:42

Hello!


[112] cialis_dosage, mail, www, 26. prosince 2014 | 18:42

Hello!


[113] generic_cialis, mail, www, 5. ledna 2015 | 12:00

Hello!


[114] generic_viagra, mail, www, 5. ledna 2015 | 12:00

Hello!


[115] cheap_cialis, mail, www, 5. ledna 2015 | 12:00

Hello!


[116] cheap_viagra, mail, www, 5. ledna 2015 | 12:00

Hello!


[117] of, mail, www, 7. ledna 2015 | 23:19

Hello!


[118] without, mail, www, 7. ledna 2015 | 23:20

Hello!


[119] free_cialis, mail, www, 7. ledna 2015 | 23:20

Hello!


[120] buy_viagra, mail, www, 7. ledna 2015 | 23:20

Hello!


[121] cheap, mail, www, 7. ledna 2015 | 23:20

Hello!


[122] brand, mail, www, 14. března 2015 | 09:54

Hello!


[123] discount, mail, www, 14. března 2015 | 09:54

Hello!


[124] discount, mail, www, 14. března 2015 | 09:54

Hello!


[125] brand, mail, www, 14. března 2015 | 09:55

Hello!


[126] brand, mail, www, 14. března 2015 | 09:55

Hello!


[127] to, mail, www, 25. března 2015 | 07:38

Hello!


[128] viagra, mail, www, 25. března 2015 | 07:38

Hello!


[129] to, mail, www, 25. března 2015 | 07:38

Hello!


[130] to, mail, www, 25. března 2015 | 07:38

Hello!


[131] viagra, mail, www, 25. března 2015 | 07:38

Hello!


[132] cheap, mail, www, 4. dubna 2015 | 07:50

Hello!


[133] super, mail, www, 4. dubna 2015 | 07:50

Hello!


[134] cialis_sale, mail, www, 4. dubna 2015 | 07:50

Hello!


[135] cialis, mail, www, 4. dubna 2015 | 07:50

Hello!


[136] fast, mail, www, 4. dubna 2015 | 07:51

Hello!


[137] discount, mail, www, 12. dubna 2015 | 21:09

Hello!


[138] vs, mail, www, 12. dubna 2015 | 21:09

Hello!


[139] discount, mail, www, 12. dubna 2015 | 21:10

Hello!


[140] vs, mail, www, 12. dubna 2015 | 21:10

Hello!


[141] price, mail, www, 13. dubna 2015 | 06:02

Hello!


[142] price, mail, www, 13. dubna 2015 | 06:02

Hello!


[143] prescription, mail, www, 13. dubna 2015 | 06:03

Hello!


[144] prescription, mail, www, 13. dubna 2015 | 06:03

Hello!


[145] cialis, mail, www, 13. dubna 2015 | 12:33

Hello!


[146] viagra, mail, www, 13. dubna 2015 | 12:33

Hello!


[147] cialis, mail, www, 13. dubna 2015 | 12:33

Hello!


[148] cialis, mail, www, 13. dubna 2015 | 22:31

Hello!


[149] soft, mail, www, 13. dubna 2015 | 23:35

Hello!


[150] to, mail, www, 13. dubna 2015 | 23:35

Hello!


[151] soft, mail, www, 13. dubna 2015 | 23:35

Hello!


[152] to, mail, www, 13. dubna 2015 | 23:35

Hello!


[153] cialis, mail, www, 14. dubna 2015 | 05:35

Hello!


[154] viagra, mail, www, 15. dubna 2015 | 21:56

Hello!


[155] cialis, mail, www, 15. dubna 2015 | 21:56

Hello!


[156] cialis, mail, www, 15. dubna 2015 | 21:56

Hello!


[157] viagra, mail, www, 15. dubna 2015 | 21:57

Hello!


[158] cialis, mail, www, 15. dubna 2015 | 22:50

Hello!


[159] Agen Sbobet, mail, www, 16. dubna 2015 | 04:38

I agree with you. This post is truly inspiring. I like your post and everything you share with us is current and very informative, I want to bookmark the page so I can return here from you that you have done a fantastic job.


[160] Ibcbet, mail, www, 16. dubna 2015 | 04:45

This is a fantastic website and I can not recommend you guys enough. Full of useful resource and great layout very easy on the eyes. Please do keep up this great work...


[161] cialis, mail, www, 17. dubna 2015 | 21:56

Hello!


[162] viagra, mail, www, 17. dubna 2015 | 21:56

Hello!


[163] viagra, mail, www, 17. dubna 2015 | 21:56

Hello!


[164] cialis, mail, www, 17. dubna 2015 | 21:56

Hello!


[165] cialis, mail, www, 17. dubna 2015 | 21:56

Hello!


[166] discount_cialis, mail, www, 29. dubna 2015 | 19:20

Hello!


[167] discount_viagra, mail, www, 29. dubna 2015 | 19:20

Hello!


[168] lowest, mail, www, 29. dubna 2015 | 23:01

Hello!


[169] cheap, mail, www, 29. dubna 2015 | 23:01

Hello!


[170] cialis, mail, www, 8. května 2015 | 20:51

Hello!


[171] with, mail, www, 8. května 2015 | 20:51

Hello!


[172] viagra, mail, www, 9. května 2015 | 00:58

Hello!


[173] cialis, mail, www, 9. května 2015 | 00:58

Hello!


[174] cialis, mail, www, 9. května 2015 | 00:58

Hello!


[175] cialis, mail, www, 9. května 2015 | 00:59

Hello!


[176] viagra, mail, www, 9. května 2015 | 00:59

Hello!


[177] cialis, mail, www, 12. května 2015 | 14:15

Hello!


[178] viagra, mail, www, 12. května 2015 | 14:15

Hello!


[179] cialis, mail, www, 12. května 2015 | 14:16

Hello!


[180] viagra, mail, www, 12. května 2015 | 14:16

Hello!


[181] cheap_cialis, mail, www, 13. května 2015 | 15:19[182] cheap_viagra, mail, www, 13. května 2015 | 15:19[183] cialis_canada, mail, www, 14. května 2015 | 07:57[184] viagra_canada, mail, www, 14. května 2015 | 07:57[185] cialis, mail, www, 18. května 2015 | 12:01

Hello!


[186] cialis, mail, www, 18. května 2015 | 12:01

Hello!


[187] cialis, mail, www, 18. května 2015 | 12:01

Hello!


[188] cialis, mail, www, 18. května 2015 | 12:01

Hello!


[189] cialis, mail, www, 18. května 2015 | 12:02

Hello!


[190] cialis, mail, www, 18. května 2015 | 12:08

Hello!


[191] viagra, mail, www, 18. května 2015 | 12:09

Hello!


[192] cialis_sale, mail, www, 18. května 2015 | 21:58

Hello!


[193] viagra_sale, mail, www, 18. května 2015 | 21:58

Hello!


[194] generic_cialis, mail, www, 18. května 2015 | 22:17

Hello!


[195] cialis, mail, www, 18. května 2015 | 22:17

Hello!


[196] cialis_pills, mail, www, 18. května 2015 | 22:18

Hello!


[197] online, mail, www, 18. května 2015 | 22:18

Hello!


[198] delivery, mail, www, 18. května 2015 | 22:18

Hello!


[199] cheap_cialis, mail, www, 19. května 2015 | 18:46

Hello!


[200] side, mail, www, 19. května 2015 | 18:47

Hello!


[201] cialis_pills, mail, www, 19. května 2015 | 18:47

Hello!


[202] online, mail, www, 19. května 2015 | 18:47

Hello!


[203] delivery, mail, www, 19. května 2015 | 18:47

Hello!


[204] viagra, mail, www, 30. května 2015 | 06:25

Hello!


[205] cialis, mail, www, 30. května 2015 | 06:25

Hello!


[206] viagra, mail, www, 30. května 2015 | 08:28

Hello!


[207] viagra, mail, www, 3. června 2015 | 21:40

Hello!


[208] cialis, mail, www, 3. června 2015 | 21:40

Hello!


[209] viagra, mail, www, 3. června 2015 | 21:40

Hello!


[210] cialis, mail, www, 3. června 2015 | 21:40

Hello!


[211] canadian_cialis, mail, www, 5. června 2015 | 23:09

Hello!


[212] canadian_viagra, mail, www, 5. června 2015 | 23:09

Hello!


[213] cialis, mail, www, 5. června 2015 | 23:09

Hello!


[214] viagra, mail, www, 5. června 2015 | 23:09

Hello!


[215] discount_cialis, mail, www, 12. června 2015 | 00:04

Hello!


[216] discount_viagra, mail, www, 12. června 2015 | 00:04

Hello!


[217] cheap, mail, www, 12. června 2015 | 00:04

Hello!


[218] cheap, mail, www, 12. června 2015 | 00:04

Hello!


[219] cialis, mail, www, 12. června 2015 | 05:47

Hello!


[220] viagra, mail, www, 12. června 2015 | 05:48

Hello!


[221] cheap_cialis, mail, www, 12. června 2015 | 05:48

Hello!


[222] cheap_viagra, mail, www, 12. června 2015 | 05:48

Hello!


[223] generic_cialis, mail, www, 17. června 2015 | 00:25

Hello!


[224] generic_viagra, mail, www, 17. června 2015 | 00:25

Hello!


[225] cialis_price, mail, www, 17. června 2015 | 00:25

Hello!


[226] viagra_price, mail, www, 17. června 2015 | 00:25

Hello!


[227] bo, mail, www, 19. června 2015 | 23:00[228] no, mail, www, 19. června 2015 | 23:01[229] cheap_cialis, mail, www, 23. června 2015 | 11:06

Hello!


[230] cheap_viagra, mail, www, 23. června 2015 | 11:06

Hello!


[231] generic_cialis, mail, www, 23. června 2015 | 11:06

Hello!


[232] generic_viagra, mail, www, 23. června 2015 | 11:06

Hello!


[233] cheap, mail, www, 17. července 2015 | 01:01[234] cheap, mail, www, 17. července 2015 | 01:01[235] super, mail, www, 17. července 2015 | 09:00[236] viagra_professional, mail, www, 17. července 2015 | 09:00[237] payday_loans, mail, www, 24. července 2015 | 16:25

Hello!


[238] payday_loans, mail, www, 24. července 2015 | 16:26

Hello!


[239] payday_loans, mail, www, 24. července 2015 | 16:26

Hello!


[240] payday_loans, mail, www, 24. července 2015 | 16:26

Hello!


[241] payday_loans, mail, www, 3. srpna 2015 | 16:07

Hello!


[242] payday_loans, mail, www, 3. srpna 2015 | 16:07

Hello!


[243] payday_loans, mail, www, 3. srpna 2015 | 16:08

Hello!


[244] payday_loans, mail, www, 3. srpna 2015 | 16:08

Hello!


[245] cialis, mail, www, 5. srpna 2015 | 15:52

Hello!


[246] viagra, mail, www, 5. srpna 2015 | 15:52

Hello!


[247] cialis, mail, www, 5. srpna 2015 | 15:53

Hello!


[248] viagra, mail, www, 5. srpna 2015 | 15:53

Hello!


[249] payday_loans, mail, www, 18. srpna 2015 | 12:10

Hello!


[250] payday_loans, mail, www, 18. srpna 2015 | 12:11

Hello!


[251] payday_loans, mail, www, 18. srpna 2015 | 12:11

Hello!


[252] payday_loans, mail, www, 18. srpna 2015 | 12:11

Hello!


[253] payday_loans, mail, www, 18. srpna 2015 | 12:11

Hello!


[254] online, mail, www, 30. srpna 2015 | 15:31

Hello!


[255] viagra, mail, www, 30. srpna 2015 | 15:31

Hello!


[256] cialis, mail, www, 30. srpna 2015 | 23:48

Hello!


[257] side, mail, www, 30. srpna 2015 | 23:48

Hello!


[258] online, mail, www, 31. srpna 2015 | 07:56

Hello!


[259] discount, mail, www, 31. srpna 2015 | 07:56

Hello!


[260] name, mail, www, 7. září 2015 | 12:20

Hello!


[261] viagra, mail, www, 7. září 2015 | 12:20

Hello!


[262] name, mail, www, 7. září 2015 | 12:21

Hello!


[263] viagra, mail, www, 7. září 2015 | 12:21

Hello!


[264] photos_viagra, mail, www, 7. září 2015 | 16:54

Hello!


[265] photos_viagra, mail, www, 7. září 2015 | 16:54

Hello!


[266] cialis, mail, www, 7. září 2015 | 16:54

Hello!


[267] photos_viagra, mail, www, 7. září 2015 | 16:54

Hello!


[268] cialis, mail, www, 7. září 2015 | 16:55

Hello!


[269] viagra, mail, www, 7. září 2015 | 16:57

Hello!


[270] viagra_england, mail, www, 7. září 2015 | 16:57

Hello!


[271] cialis_dosage, mail, www, 7. září 2015 | 16:57

Hello!


[272] delivery, mail, www, 7. září 2015 | 16:58

Hello!


[273] generic_cialis, mail, www, 7. září 2015 | 16:58

Hello!


[274] cialis, mail, www, 10. září 2015 | 05:50

Hello!


[275] to, mail, www, 10. září 2015 | 05:50

Hello!


[276] cialis, mail, www, 10. září 2015 | 05:50

Hello!


[277] to, mail, www, 10. září 2015 | 05:50

Hello!


[278] payday_advances, mail, www, 10. září 2015 | 05:56

Hello!


[279] cash, mail, www, 10. září 2015 | 05:56

Hello!


[280] fax, mail, www, 10. září 2015 | 05:56

Hello!


[281] payday, mail, www, 10. září 2015 | 05:56

Hello!


[282] payday_loans, mail, www, 10. září 2015 | 06:06

Hello!


[283] payday_loans, mail, www, 10. září 2015 | 06:07

Hello!


[284] payday_loans, mail, www, 10. září 2015 | 06:07

Hello!


[285] payday_loans, mail, www, 10. září 2015 | 06:07

Hello!


[286] payday_loans, mail, www, 10. září 2015 | 12:57

Hello!


[287] payday_loans, mail, www, 10. září 2015 | 12:57

Hello!


[288] payday_loans, mail, www, 10. září 2015 | 12:58

Hello!


[289] payday_loans, mail, www, 10. září 2015 | 12:58

Hello!


[290] buy_cialis, mail, www, 25. září 2015 | 16:45[291] buy_viagra, mail, www, 25. září 2015 | 16:45[292] pharmacy, mail, www, 1. října 2015 | 11:01[293] pharmacy, mail, www, 1. října 2015 | 11:01[294] and, mail, www, 6. října 2015 | 08:25[295] viagra, mail, www, 6. října 2015 | 08:25[296] cialis, mail, www, 9. listopadu 2015 | 06:10

Hello!


[297] viagra_dosage, mail, www, 9. listopadu 2015 | 06:10

Hello!


[298] viagra_dosage, mail, www, 9. listopadu 2015 | 06:10

Hello!


[299] cialis, mail, www, 9. listopadu 2015 | 06:11

Hello!


[300] viagra_dosage, mail, www, 9. listopadu 2015 | 06:11

Hello!


Přidat komentář:

Prosím napiš BUMBARISPARIS do tohoto pole: